Kapłani, którzy pracowali w parafii

Proboszczowie:
1. ks. Voelkner (od 1896 do ?)2. ks. Adolf Moepert (od ? do 1930)

3. ks. Paweł (Paul) Adamus (od 1930 do 1946; w tym od 19.03.1941 aresztowany, ur.29.10.1889, zm.27.02.1956)

administrator: ks. Kurt Reuter (1941 – 17.06.1946)

4. ks. Kazimierz Matlak, 17.06.1946-17.09.1966, ur.28.03.1902, zm.17.07.1977

5. ks. kan. Józef Anczarski, 25.09.1966-14.07.1973, ur.18.02.1912, zm. 23.06.2002

6. ks. Wenancjusz Borowicz, 1.07.1972 (jako proboszcz 14.07.1973-15.07.1980), ur.10.05.1934, zm. 22.08.2010

7. ks. Tadeusz Albański, 15.08.1980 – 25.08.2008, ur.15.12.1939

8. ks. Zbigniew Rzeszótko, 25.08.2008 – 01.08.2015, ur.24.03.1968

9. ks. Piotr Superlak, obecny proboszcz, ur. 20.06.1965

 

 

Wikariusze:

1. ks. Kurt Reuter do 18.06.1946
ur. 21.03.1908, zm.31.12.1965

2. ks. Franciszek Łojek od 1945 do 17.06.1946
ur. 31.03.1890

3. ks. Stanisław Wagner od 25.06.1952 do 15.12.1955
ur. 17.10.1923, zm. 4.01.1986

4. ks. Jan Pluskota od 15.12.1955 do 31.10.1957

5. ks. Zbigniew Nijaki od 1.11.1957 do 1.07.1960
ur. 11.10.1926, zm. 07.02.1986

6. ks. Edward Chadaj od 7.01.1959 do 31.12.1959
ur. 15.10.1935, zm. 08.11.1973

7. ks. Kazimierz Michalak od 31.12.1959 do 1.07.1960
ur. 22.03.1935

8. ks. Franciszek Riegel od 1.07.1960 do 30.06.1962
ur. 08.04.1931, zm. 04.02.1976

9. ks. Marian Wojnicki od 1.07.1960 do 1.09.1960
ur. 29.05.1930

10. ks. Franciszek Marciniak od 1.09.1960 do 1.07.1961
ur. 04.09.1930, zm. 20.04.2002

11. ks. Bronisław Szyszka od 30.06.1962 do 1.09.1962

12. ks. Jan Osikowski od 1.09.1962 do 1.07.1964
ur. 12.11.1936

13. ks. Kazimierz Zbierski od 1.07.1961 do 1.07.1963
ur. 24.01.1935, zm. 28.08.1987

14. ks. Józef Andrzejewski od 1.07.1963 do 30.06.1966
ur. 04.05.1933

15. ks. Stanisław Garncarz od 1.07.1963 do 29.03.1967
ur. 17.04.1929

16. ks. Jan Otoka od 7.09.1963 do 2.07.1968
ur. 16.02.1932

17. ks. Ryszard Zabojszcza od 1.07.1964 do 31.08.1968
ur. 17.11.1935

18. ks. Alojzy Nawrocki od 2.07.1966 do 30.06.1968
ur. 10.03.1939, zm. 31.08.1990

19. ks. Zenon Kędziora od 29.03.1967 do 23.11.1967
ur. 26.11.1932

20. ks. Franciszek Wojtuń od 23.11.1967 do 19.09.1969
ur. 19.04.1935, zm. 11.07.1977

21. ks. Władysław Łopata od 2.07.1968 do 1.08.1971
ur. 27.05.1938, zm. 22.09.1977

22. ks. Edward Modliński od 31.08.1968 do 1.09.1970
ur. 26.05.1933

23. ks. Bernard Półtorak od 19.09.1969 do 1.10.1973
ur. 21.11.1936

24. ks. Czesław Fryska od 1.09.1970 do 15.06.1975
ur. 14.04.1942

25. ks. Adolf Tarnowski od 20.03.1971 do 1.07.1972
ur. 13.11.1931

26. ks. Edward Gołębiecki od 1.07.1971 do 30.12.1972
ur. 04.06.1966

27. ks. Stanisław Szwajkosz od 1.08.1971 do 14.07.1973
ur. 05.10.1932

28. ks. Józef Ortyl od 12.02.1973 do 14.07.1973
ur. 06.02.1939, zm. 18.10.1993

29. ks. Leszek Konieczny od 11.06.1977 do 1.07.1979
ur. 16.11.1952

30. ks. Zygmunt Wichrowski od 15.06.1975 do 19.11.1984
ur. 25.03.1949

31. ks. Henryk Stanulewicz od 20.06.1979 do 6.09.1980
ur. 29.03.1952

32. ks. Bronisław Jałowiec od 6.09.1980 do 25.06.1982
ur. 14.07.1937

33. ks. Krzysztof Rostkowski od 25.06.1982 do 1.07.1983
ur. 21.01.1966

34. ks. Antoni Siuzdak od 1.07.1983 do 7.01.1985
ur. 04.04.1953

35. ks. Artur Sieradzki od 7.09.1985 do 14.09.1986

36. ks. Roman Jagodziński od 14.09.1986 do 31.12.1986
ur. 29.02.1952

37. ks. Ignacy Stawarz od 31.12.1986 do 15.07.1988
ur. 01.06.1962

38. ks. Andrzej Tychoniec od 15.07.1988 do 3.07.1989
ur. 13.01.1957

39. ks. Roman Banaś od 3.07.1989 do 30.06.1994
ur. 06.08.1963

40. ks. Rafał Czachorek od 30.06.1994 do 28.06.1996
ur. 27.01.1968

41. ks. Olaf Kwapis od 1.07.1995 do 24.08.1998
ur. 02.05.1970

42. ks. Sławomir Pawlak od 28.06.1996 do 28.08.1999
ur. 03.04.1968

43. ks. Mariusz Szajda od 24.08.1998 do 24.06.2002
ur. 14.11.1973

44. ks. Leszek Lubieniecki od 28.08.1999 do 25.07.2002
ur. 18.12.1964

45. ks. Przemysław Redes od 24.06.2002 do 25.08.2006
ur. 06.02.1976, zm. 22.07.2007

46. ks. Kazimierz Podgórski od 24.06.2002 do 25.08.2008
ur. 05.07.1938

47. ks. Marcin Kalata od 25.08.2006 do 25.08.2009
ur. 12.10.1977

48. ks. Łukasz Mróz od 26.08.2009 do 21.08.2011
ur. 27.07.1984

49. ks. Paweł Gulicki od 22.08.2011 do 16.08.2015
ur. 03.02.1986

50. ks. Grzegorz Medoń od 06.06.2015 do 23.08.2015

51. ks. Tomasz Gruszto od 24.08.2015 do 26.08.2017
ur. 26.05.1986

52. ks. dr Grzegorz Grinn od 26.08.2017 do 24.08.2018
ur. 17.03.1981

53. ks. Jakub Suszyński od 26.08.2017 do 24.08.2019
ur. 5.02.1991

54. ks. Daniel Waldemar Grocholewski od 25.08.2018
ur. 11.11.1993